HAKKIMDA :

Fotoğrafım
İstek, önerileriniz ve siparişleriniz için tutkunsenol@gmail.com adresinden bana ulaşabilirsiniz.

15 Haziran 2016 Çarşamba

KEÇEDEN KİTAP KILIFLARI

Merhaba, 
Daha önceki yayınlarımda kumaştan kitap kılıflarına yer vermiştim. 
Bir de keçeden çalışayım dedim, Bu kılıflar oldukça kalın kitapları içine sığdırabiliyor. Sadece kitap kılıfı olarak değil, anı defterleri, yıpranmış ajandalar için de kılıf olarak kullanılabilir. 
Değişik hediye seçeneği olarak güzel  bir seçenek.  Nedendir bilmiyorum kitap kılıflarına karşı olan ilgimi !  Konu başlığım keçe olsa da araya bir kumaş kitap kılıfını sıkıştırıverdim. Seviyorum kitap kılıflarını. Satın almak isterseniz DÜKKANIMA  buyrun lütfen. 
Hoş kalın......
Ölçüler :  13,5x19,5x4 cm. ölçülerinde kalın bir kitap için kullanılabilir.  13,5x19,5x4 cm. ölçülerinde kalın bir kitap için kullanılabilir. 

 13,5x19,5x4 cm. ölçülerinde kalın bir kitap için kullanılabilir. 

                                           
                                              13,5x19,5x4 cm. ölçülerinde kalın bir kitap için kullanılabilir. 
                             Ölçüler :  13,5x21x1,5 cm. ölçülerinde bir kitap için rahatlıkla kullanılabilir.

12 Haziran 2016 Pazar

KIRKYAMA OTANTİK ÇANTA

Merhaba,
Hep uzun aralar vererek yayın yaptığım için;  bu sefer "uzun bir aradan sonra merhaba " demedim. Benim için çok uzun bir ara, Aralık ayından beri hiç bir şekilde yayın yapmamışım.
Gerçekten de hiç bir şey yapamadım.  Havaların güzelleşmesi ile birlikte ben de harekete geçtim diyebilirim. Uzun zaman önce parçalarını kesip diktiğim ve son zamanlarda işlemelerini tamamladığım bu kırkyama otantik çantamla karşınızdayım.
İçine de cepli astar geçirdim oldukça büyük bir çanta oldu. Plaj çantası olarak bile kullanılabilir. Kumaşı biraz kaygan olduğu için dikmesi de zor oldu içine yapışkan tela yapıştırdım sonra işlemelerini yaptım. Geçen yıl mor ve tonlarından yapmıştım bir benzerini Hanım eli sokağında satmıştım. Çok beğeni toplamıştı o da. Satın almak isterseniz 'DÜKKANIM' A
 buyrun lütfen.
Hoş kalın, sevgiyle kalın.